YKS’de Görev Alacak Öğretmenler Belli Oldu mu? – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Mart 2021

YKS’de Görev Alacak Öğretmenler Belli Oldu mu? – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Mart 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

YKS’de Görev Alacak Öğretmenler Belli Oldu mu?

2018 yılı YGS görevlendirmeleri belli oldu mu? Görev alan öğretmenlerin Mart 2018 tarihine kadar onay işlemlerini yapmaları gerekiyor.

YGS Sınav görevi çıkıp çıkmadığını öğrenmek ve görev onayınızı yapmak için Buraya Tıklayınız

Sınavda görev alacak olan Öğretmenler 2018 yılında Mart tarihinde gerçekleşecek olan günü gerçekleştirilecek olan sınav saat 10.00’da başlayacak. 2 saat 40 dakika sürecek. Sınavda görev alacak olan öğretmeler sınav yerine sınav saatinden 1 saat önce gidecekler. GİS YGS sınav görevlileri yeri öğrenme ve YGS sınav ücreti ile ilgili detaylı bilgiyi haberin ayrıntısından ve takvim2019.com’da.

YGS SINAV GÖREVLİLERİ VE YERLERİ BELLİ OLDU

Yüksek Öğretime Geçiş sınavı olarak bilinen YGS sınavı için geri sayım devam ederken, sınavda görev alacak olan Öğretmenlerin görev yapacakları yerler ve okullar belli oldu. ÖSYM tarafından kısa bir süre önce açıklanan sonuçlara göre, görev alacak olan öğretmenler sınav saatinden 1 saat önce görevli oldukları yerde hazır bulunacaklar.

YGS SINAV GÖREV YERLERİ NASIL ÖĞRENİLECEK

ÖSYM’nin Mart 2018 Pazar günü yapacağı YGS, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı için görevlendirilen öğretmenler belli oldu. Geçtiğimiz günlerde sınav görevi için GİS üzerinden başvuruda bulunulmuştu. Öğretmenler sınav görevi için yapmış oldukları başvurularda görev almak istedikleri okulları tercih etmişlerdi. YGS sınav görevlerinin belli olmasından sonra, Öğretmenler görevli oldukları yerleri GİS giriş yaparak öğrenebilecekler. ÖSYM Şubat 2018 itibariyle GİS üzerinden öğretmenlerin YGS için görevlendirildikleri okulları belirledi.

Kategori: Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com