YKS Başvuruları Nihayet Bitti – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Ocak 2021

YKS Başvuruları Nihayet Bitti – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Ocak 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

YKS Başvuruları Nihayet Bitti

Üniversite sınavları için hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler YKS sınavını sabırsızlıkla bekliyor. Başvurularını yapan binlerce adayın dışında hala başvurusunu yapamayanlar da var. YKS başvuruları için son gün ne zaman olacak? ÖSYM konuya açıklık getirdi ve YKS başvuruları için son günün ne zaman olduğunu açıkladı

YKS başvuruları için son gün ne zaman? Başvurusunu yapamayan binlerce aday için kritik gün bugün. ÖSYM yaptığı açıklamada YKS için son başvuruların bugün sona ereceğini ve sürenin uzatılmayacağını söyledi.

“İnternet üzerinden başvurular, Mart 2018 tarihinde saat 23.59’da, başvuru merkezlerinden başvuru alma işlemi ise Mart 2018 tarihinde mesai saati bitiminde sona erecektir.Haziran 2018 tarihinde yapılacak YKS için başvuru sonuçlarına bağlı diğer hazırlık çalışmalarının hemen başlaması zorunlu olduğundan 2018-ÖSYS başvuru süresi uzatılmayacaktır.

Başvuru işlemini yapan ve sınav ücretini yatırarak başvurusunu tamamlayan adaylar; başvuru süresi içinde, ÖSYM’nin İnternet sayfasında bulunan Aday İşlemleri Sisteminden (ais.osym.gov.tr) başvuru bilgilerini mutlaka kontrol etmeli ve sınavın diğer aşamalarında gerekebileceğinden aday başvuru kayıt bilgilerinin yazıcıdan bir dökümünü edinerek özenle korumalıdır” ifadelerine yer verildi.

2018 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzu İndirmek için Tıklayınız

2018 ÖSYS Başvuru İşlemleri için Tıklayınız

2018-ÖSYS Kendi Okulu Başvuru Merkezi Olan Son Sınıf Öğrencileri Hariç Diğer Adayların Başvuru Yapabilecekleri Başvuru Merkezlerinin Listesi (Kendi okulu Başvuru Merkezi olan son sınıf öğrencileri başvuru işlemlerini kendi okullarında yapacaklardır.)

2018 YKS Kamu Spotu

Kategori: Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com