TYT Fizik Kimya Biyoloji Soru ve Cevapları Tıklayın!

2018 LYS Soru ve Cevapları,2018 LYS Haziran,LYS-2 Cevapları,LYS-2 Soruları, LYS-2 2018 Sorularının Cevapları, LYS-2 Cevap Anahtarı,2018 LYS-2 Soru ve Cevapları açıklandı,LYS 2 fizik kimya biyoloji sınav soruları cevap anahtarı,LYS 2 fizik kimya biyoloji Soru Cevapları,LYS-2 fizik Soruları Cevapları,LYS-2 kimya Soruları Cevapları,LYS-2 biyoloji Soruları Cevapları,2018 LYS fizik kimya biyoloji sınavı,LYS-2 Soru ve Cevapları ile İlgili tüm detaylar...

LYS Soruları Cevapları Tamamı Görmek için Tıklayınız

Haziran cumartesi günü yapılan LYS-2 2018 Fizik, Kimya, Biyoloji soru ve cevapları henüz açıklanmadı. Binlerce üniversite öğrencisi adayının girdiği ve heyecanla beklediği LYS-2 Fen Bilimleri Fizik, Kimya, Biyoloji soru ve cevapları yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Yükseköğretime Giriş Sınavı'ndan (YGS) en az 180 puan alan yaklaşık 1 milyon öğrenci LYS sınavının Fen Bilimler oturumuna girdi.

LYS-2 FEN BİLİMLER SORU VE CEVAPLARI

2018 LYS maratonu üçüncü oturum bugün yapıldı. Peki LYS-2 soruları bu sene kolaymıydı , yoka zor muydu? LYS FEN Bilimler soru ve cevapları, LYS Fizik soru ve cevapları, LYS Kimya soru ve cevapları, LYS Biyoloji soru ve cevapları nasıldı.
2018 LYS-2 soru ve cevapları Pazar günü yayınlanacaktır.

LYS 2 SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bu senenin önceki yıllardan en büyük farkı sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağının şimdiden bildirilmiş olması” diye konuşan Kılanç açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu sene LYS sonuçları Temmuz’da açıklanacak. Adayların 24 tercih hakları var. Bu tercih formlarını doldurup Ankara’ya bildirmeyle ilgili resmi tercih dönemi Temmuz - Ağustos arasında gerçekleşecek. Ağustos’tan sonra da yerleştirmelerin açıklanmasını bekleyeceğiz. Yetleştirme sonuçları Ağustos’tan önce açıklanacaktır. Çünkü 12’sinde üniversitelere kesin kayıtlar e-kayıt yöntemiyle başlayacak.”

LYS TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) tercihleri, Temmuz - Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek.

ÖSYM'nin sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabında yer alan bilgiye göre, Haziran tarihlerinde yapılacak LYS'nin sonuçları, Temmuz'da açıklanacak.

YGS-LYS Net Sihirbazı Tıkla İndir

Yükseköğretim (Lisans-Önlisans) Program Atlası Tıkla İndir

YGS LYS Başarı Sırası Sihirbazı Tıkla İndir