Temel Yeterlilik TestiLys Coğrafya Sınav Soruları ve Cevapları 22 Haziran,2014 Lys Coğrafya Soruları,Lys Coğrafya Soruları,ÖSYM 22 Haziran Lys-3,Lys Coğrafya Sınav Soruları ve Cevapları 22 Haziran,Lys Coğrafya Sınav Soruları ve Cevapları 2014,ÖSYM 2014 Lys Coğrafya Sınav Soruları,ÖSYM yılı için lys coğrafya sınav soruları ve cevapları açıklanmaz sayfamızda bulabileceksiniz.

NOT: LYS Coğrafya sınav sorularının belli bir kısımı ösym tarafından yayınlanacaktır. Ösym dışında soru ve cevap paylaşımı kesinlikle yasaktır. Ösym edebiyat sınav soruları yayınladığı an takvim2019.com sitemizde bulabileceksiniz.

LYS Coğrafya Sınav Soruları ve Cevaplarına Burayı Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

Lys coğrafya sınav soruları ve cevaplarını sizler için takip etmekteyiz. lys 3 sınav soruları ve cevapları bütün ayrıntılarıyla sayfamızda olacak.. Türkiye'de 81 il merkeziyle Lefkoşa'da saat 10.00'da başlayan sınava, 751 bin 454 aday katıldı. Sınav tek oturumda uygulanacak ve 120 dakika sürecek. LYS-3'te, Türk dili ve edebiyatı testi ile Coğrafya-1 testi yer alacak. Türk dili ve edebiyatı testinde 56 soru bulunacak ve 85 dakika cevaplama süresi verilecek. Coğrafya-1 testinde ise 24 soru bulunacak ve 35 dakika cevaplama süresi verilecek.

Kategori: Kategori