STS DİŞ HEKİMLİĞİ İlkbahar Dönemi Sınavı Ne Zaman? – STS Sınavı | Şubat 2021

STS DİŞ HEKİMLİĞİ İlkbahar Dönemi Sınavı Ne Zaman? – STS Sınavı | Şubat 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

STS DİŞ HEKİMLİĞİ İlkbahar Dönemi Sınavı Ne Zaman?

2018 STS DİŞ HEKİMLİĞİ İlkbahar Dönemi Sınav Giriş Yerlerini Öğrenmek için Tıklayınız

Yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından alınmış ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomalarının denklik işlemlerinde uyulacak usul ve esasları belirleyen “Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Denklik Yönetmeliği” ile Yükseköğretim Genel Kurulu’nun 01.03.2013 tarihli kararı uyarınca yapılacak Seviye Tespit Sınavı (STS), Merkezimiz tarafından Diş Hekimliği alanında başvuran adaylar için sınav tarihleri Nisan 2018 olarak açıklandı.Sınavlara başvurular ise Şubat – Mart 2018 tarihlerinde yapılacaktır.

Sınava başvurmak isteyen adaylar, bu sınavlara ait Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna başvuru tarihleri içinde ÖSYM’nin (http://www.osym.gov.tr) İnternet adresinden ulaşabilirler. Kılavuz dağıtımı yapılmayacaktır. Kılavuzlarda; başvuru, sınav, değerlendirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların ilgili kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Kategori: STS Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com