Sağlık Bakanlığı Tercih Sonuçları Nereden Öğrenilir? – KPSS Sınavı | Mayıs Ayı 2021

Sağlık Bakanlığı Tercih Sonuçları Nereden Öğrenilir? – KPSS Sınavı | Mayıs Ayı 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

Sağlık Bakanlığı Tercih Sonuçları Nereden Öğrenilir?

2018/3 KPSS tercihleri pazartesi günü sona erdi. 2018/3 KPSS tercihleri Sağlık Bakanlığı sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için yapıldı. Peki Sağlık Bakanlığı Yerleştirme Sonuçları Nereden Öğrenilir?

KPSS/3 Sağlık Bakanlığı ‘sözleşmeli personel’ yerleştirme sonuçları açıklandı. Sonuçlara ‘https://sonuc.osym.gov.tr’ adresinden ulaşabilirsiniz.Sağlık Bakanlığı Yerleştirme Sonuçları Başka Hangi Adreslerden Yayınlandı?

Sağlık Bakanlığı Yerleştirme Sonuçları Sorgulamak için Tıklayınız

KPSS tercih sonuçları nasıl öğrenilir? KPSS yerleştirme sonuçlarını adaylar, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebilecekler. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecek. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından Sağlık Bakanlığına elektronik ortamda verilecek. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar. Atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (http://yonetim.sb.gov.tr), Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (http://www.thsk.gov.tr) ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (http://www.tkhk.gov.tr) internet sitelerinden öğrenebilecekler.

KPSS-2018/3 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

Kategori: KPSS Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com