ÖSYM ÖSYS TYT YKS Başvuru Kılavuzu 2018*** 2018 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzu İndirmek için Buraya Tıklayınız

Dikkat: En Son Güncel Haliyle, 2018 TYT Başvuruları Nasıl Yapılacak? İlgili Yazıya Ulaşmak için Buraya Tıklayınız

ÖSYM ÖSYS TYY YKS başvuru kılavuzu 2018 - ÖSYM ÖSYS başvuru tarihleri 2018 ÖSYM başvuru kılavuzu indir - 2018 ÖSYM YKS başvuru kılavuzu indir....

ÖSYM tarafından hazırlanan başvuru kılavuzu 2018 yayımlandı mı? Buna göre YKS -TYT ye girmek isteyen öğrenciler başvuru kılavuzunu inceleyerek ÖSYM ÖSYS kılavuzundan her şeyi öğrenebilirler.ÖSYM ÖSYS başvuru kılavuzu ve ÖSYS YKS başvuru şartlarına rahatlıkla ulaşabilirler.

ÖSYM 2018 ÖSYS BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Merakla beklenen ÖSYM başvuru kılavuzu ve ÖSYS sınav tarihleri belli oldu.ÖSYS ÖSYM tarafından osym.gov.tr adresinden yayımlanan kılavuza takvim2019.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.ÖSYM başvuru şartları ÖSYM LYS başvuru kılavuzu ve ÖSYM YKS başvuru ücreti burada.

2018 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemine (ÖSYS 2018) başvuru işlemleri, Mart 2018 tarihlerinde yapılacak.

2018-ÖSYS’ye ilişkin başvurma, başvurma koşulları, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili kurallar ve işlemler, 2018-ÖSYS Kılavuzunda yer almaktadır. Adaylar, 2018-ÖSYS Kılavuzuna aşağıdaki bağlantıdan erişebileceklerdir. Başvurular kılavuzdaki kurallar doğrultusunda yapılacaktır. 2018-ÖSYS’ye başvurmak isteyen adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.Kılavuza ÖSYM'nin (http://www.osym.gov.tr/) internet adresinden belirtilen tarihler arasında ulaşılabilecek.

Adayların ÖSYS başvurularının alınması ile ilgili çalışmalar tamamlanmıştır. Başvuru esnasında adayların herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için başvuru sistemi, başvuru merkezlerine test amaçlı açılmış, başvuru merkezleri sistem üzerindeki kontrol işlemlerini yapmışlardır. Adayların, başvuru merkezlerinde oluşabilecek yoğunluğu dikkate alarak, başvuru işlemlerini başvuru süresinin son günlerine bırakmamaları önemle hatırlatılır.

ÖSYM ÖSYS TYT YKS Başvuru İşlemlerini Yapmak için Tıklayınız

Kategori: ÖSYS