ÖSYM Jandarma Astsubay Temel Kursu Sonuçları Öğren! – Jandarma Astsubay Sınavı | Şubat 2021

ÖSYM Jandarma Astsubay Temel Kursu Sonuçları Öğren! – Jandarma Astsubay Sınavı | Şubat 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

ÖSYM Jandarma Astsubay Temel Kursu Sonuçları Öğren!

2017 ÖSYM Jandarma Astsubay Temel Kursu Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

Şubat 2017’de yapılan Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı (2017 JANA) sınav sonuçları açıklandı mı? Adaylar sınav sonuçlarını ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak öğrenebilecek.

Şubat 2017 tarihinde yapılan 2017 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı’nın (2017-JANA), değerlendirme işlemleri tamamlandığı anda takvim2019.com’da olacak.

Sınav sonuçları Mart 2017 tarihinde ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden açıklanacaktır.Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınava giren adayların cevap kâğıtlarının görüntüleri, adayların kendi cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla erişime açılmıştır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsüne, ÖSYM’nin (https://ais.osym.gov.tr) internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak erişebileceklerdir. Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

2017 JANA Sınav Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgileri Öğrenmek için Tıklayınız

Kategori: Jandarma Astsubay Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com