ÖSYM, 2017 Yılındaki Adayların Tercihleri ve Başarı Sıralarını Yayımladı mı? – ÖSYM Tercih Kılavuzu | Aralık 2020

ÖSYM, 2017 Yılındaki Adayların Tercihleri ve Başarı Sıralarını Yayımladı mı? – ÖSYM Tercih Kılavuzu | Aralık 2020 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

ÖSYM, 2017 Yılındaki Adayların Tercihleri ve Başarı Sıralarını Yayımladı mı?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYM) merkezi yerleştirme ve ek yerleştirmede adayların tercihleri ve yerleşenlerin başarı sıraları hakkında bilgileri içeren kitap yayınladı.

Devlet üniversiteleri, vakıf üniversiteleri, KKTC ve yurtdışındaki üniversiteler ile toplam üniversiteler, üniversiteler, fakülteler ve yüksekokullar ile yükseköğretim programları başlıkları altında hazırlanan çalışma ışığında, 2017 ÖSYS merkezi yerleştirme ve ek yerleştirme sonucunda, adayların yükseköğretim programlarını tercih etme önceliklerine ve yükseköğretim programlarına yerleşen adayların başarı sıralarına ilişkin değerlendirmeler yer alıyor.

ÖSYM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın Dokümantasyon ve Arşiv Şube Müdürlüğü’nün, Dokümantasyon ve Yayın Birimi’nde derlenip, yayına hazırlanan kitaptaki bilgilerin, üniversitelere, araştırmacılara, ÖSYS adaylarına ve diğer ilgilenenlere yararlı olacağı vurgulandı.

*** 2017 – Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi Adayların Yükseköğretim Programlarına İlişkin Tercihleri Kitabı İndirmek için Buraya Tıklayınız

YGS-LYS Net Sihirbazı Tıkla İndir

Yükseköğretim (Lisans-Önlisans) Program Atlası Tıkla İndir

YGS LYS Başarı Sırası Sihirbazı Tıkla İndir

Kategori: ÖSYM Tercih Kılavuzu

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com