JANA Sınav Sonuçları Şubat Tıkla Öğren – Jandarma Astsubay Sınavı | Kasım 2020

JANA Sınav Sonuçları Şubat Tıkla Öğren – Jandarma Astsubay Sınavı | Kasım 2020 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

JANA Sınav Sonuçları Şubat Tıkla Öğren

2017 JANA Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

2017 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı (2017-JANA): Sınav Sonuçlarının Açıklanması ve Cevap Kâğıtlarının Görüntülenmesi İşlemleri Tamamlandı mı?

Şubat 2017 tarihinde yapılan 2017 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı’nın (2017-JANA), değerlendirme işlemleri tamamlandığı anda sayfamızda detayları öğrenebileceksiniz.

2017 JANA Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?, Jana sonuçları en geç bir hafta içerisinde ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınava giren adayların cevap kâğıtlarının görüntüleri, adayların kendi cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla erişime açılmıştır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsüne, ÖSYM’nin (https://ais.osym.gov.tr) internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak erişebileceklerdir. Bu uygulama, adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Kategori: Jandarma Astsubay Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com