GİS ÖSYM Sınav Takvimi 2018 – ÖSYM GİS | Ocak 2021

GİS ÖSYM Sınav Takvimi 2018 – ÖSYM GİS | Ocak 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

GİS ÖSYM Sınav Takvimi 2018

ÖSYM GİS Giriş için Buraya Tıklayınız

*** ÖSYM GİS Şifresi Nasıl Alınır? Detaylı Bilgi Almak için Buraya Tıklayınız

GİS ÖSYM KPSS 2018,GİS ÖSYM YGS 2018,GİS ÖSYM LYS 2018,GİS ÖSYM Sınavları 2018,GİS ÖSYM Sınav Görevi,GİS ÖSYM GOV TR Görevli İşlemleri…

Yukarıda vermiş olduğumuz link sayesinde 2018 ÖSYM Sınavları için görev talebinde bulunabilir ve taleplerinin sonuçlarını yine bu adresten sorgulayabilirler.ÖSYM GİS Sistemi hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında…

ÖSYM 2018 Akademik Takviminin yayınlanmasıyla beraber,2018 ÖSYM Sınav Tarihleri ve aynı zamanda GİS ÖSYM Sınav Takvimi de açıklanmış olacak.İşte,GİS ÖSYM Sınav Takvimi 2018 ÖSYM GİS işlemleri detayları…

ÖSYM Gis giriş için ÖSYM GİS ÖSYM tarafından açılan sınavlarda görev almak isteyen; idareci, öğretim üyesi öğretim görevlisi asistan öğretmen hizmetlilerini gerçekleştirecektir.

GİS için daha önceden sisteme eklenerek, almış oldukları şifreleri ile ‘GİS’e giriş yaparak görev ve görev yeri tercihinde bulunacaklar.

Görev tercihlerini her kes sistem üzerinde kendisi yapacak. Görev almak isteyenlerin gis sitesine girip başvuru yapmaları gerekiyor.Ösym’nin hazırladığı sınavlarda görev alabilmek için Üniversite yada bazı ilköğretim ve liselerde sınavda görev almak istediğine dair başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Genelde her okul kendi bulunduğu okullarda başvuru yapmaktadır. Başvuru yapmak için, nüfus cüzdanı, okulun iletişim bilgileri, iban numarası ve e-mail gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapılan yerde fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Başvurudan sonra verilen şifreyle sisteme girdikten sonra ilk olarak şifrenizi yeniliyorsunuz. Şifreden sonra sınavlarda görev almak istiyorsanız okul seçimi yapıp görevlendirmenizi bekliyorsunuz. Göreviniz çıkınca görev belgesi çıktısı alıp görev yerinize gidiyorsunuz.

Sınav başvuru araları uzun olduğu için genelde şifre unutuluyor. Aman dikkat! Sakın şifrenizi unutmayın. Sistemde şifremi unuttum yazan yere bilgileri yazıp e -mailime gönder dediğimizde ne yazık ki hiç bir e-mail gelmiyor.

Her okul değişikliğinde görev pasif hale gelmektedir. Görevi tekrardan açtırmak için okul yâda üniversiteye başvurmanız gerekiyor.

ÖSYM (gis) sınavlarda görev almak isteyen idareci, öğretmen ve hizmetliler sisteme eklenecek, almış oldukları şifreleri ile ‘Görevli İşlemleri Sistemi’ne giriş yaparak görev ve görev yeri tercihinde bulunacaklar. Görev tercihlerini her kes sistem üzerinde kendisi yapacak. Görev almak isteyenlerin gis sitesine girip başvuru yapmaları gerekiyor.

ÖSYM GİS SINAV TAKVİMİ 2018 TIKLA İNDİR

2017 – 2018 ÖSYM Sınav Görevlisi Ücretleri Ne Kadar?

ÖSYM tarafından düzenlenen sınavlarda, Bina yöneticisi, engelli salon görevlisi, cezaevi görevlisi, hizmetli, yerel sınav evrakı koruma görevlisi, bina sınav sorumlusu ve bina sınav sorumlusu yardımcısı, salon başkanı, gözetmen, yedek gözetmen, şehir içi sınav evrakı nakil görevlisi, ÖSYM temsilcisi, ÖSYM engelli temsilcisi, yöre dışı sınav evrakı nakil ve koruma görevlisi gibi pozisyonlarda görev alabilmeniz mümkündür. Tabi her bir pozisyon için oturum başına farklı ücretler öngörülmüştür. 2018 yılı için ÖSYM sınav görevlisi ücretleri aşağıdaki tabloda detaylı olarak verilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sınav ücretlerinde yaptığı düzenlemeyle, toplu sözleşme hükmüne aykırı olarak sınav ücretlerini düşürdü. Yeni sınav ücretleri aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.

Kategori: ÖSYM GİS

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com