AİS ÖSYM Aday İşlemleri – Sisteme Giriş – ÖSYM Aday İşlemleri | Ekim 2020

AİS ÖSYM Aday İşlemleri – Sisteme Giriş – ÖSYM Aday İşlemleri | Ekim 2020 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

AİS ÖSYM Aday İşlemleri – Sisteme Giriş

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi Giriş için buraya tıkla

Üniversiteye ve diğer sınavlara katılacak olan adayların ÖSYM’ye yapacakları her türlü bireysel sınav başvurusu ,sınav giriş yerleri ile giriş belgesi ve sınav sonuçlarını öğrenme ,tercih işlemleri ile kayıt bilgilerini görüntüleme ve takip İşlemlerini günün her hangi saatinde internet bağlantısının olduğu her yerden T.C. Kimlik / Y.U. Numarası ve adayın kendi belirlediği şifre bilgileri ile Aday İşlemleri Sistemine giriş yaparak uygulamadan yararlanabilirler.

Daha fazla bilgi almak ÖSYM Çağrı Merkezini (444 67 96) arayabilirsiniz.Aday İşlemleri Sistemi’ne ulaşmak için ÖSYM’nin (https://ais.osym.gov.tr/) adresine tıklamanız yeterli.Başvuru Merkezi İşlemleri Sistemi uygulaması için (https://bmis.osym.gov.tr).Sınav Merkezi İşlemleri Sistemi uygulaması için (https://gis.osym.gov.tr/) adresine tıklayınız.ÖSYM Ana WEB Sayfası için (http://www.osym.gov.tr/) adresine tıklayınız.

Aday işlemlerine yönelik olarak hizmet veren Aday İşlemleri Sistemi (https://ais.osym.gov.tr), adaylara yönelik hizmet kalitesini arttırmak ve adaylara yeni hizmetler sunmak amacı ile 31.12.2013 tarihinde yenilenmiştir. Yeni aday işlemleri sistemi ÖSYM Başkanlığı bünyesinde geliştirilmiş ve hizmete sunulmuştur. Adaylar sisteme giriş yaptıktan sonra sistem kullanımına yönelik açıklamaları “Yardım” kısmında bulabileceklerdir.

Kategori: ÖSYM Aday İşlemleri

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com