2019 TUS ve STS Tıp Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı mı? – DUS ve TUS | Ocak 2021

2019 TUS ve STS Tıp Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı mı? – DUS ve TUS | Ocak 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

2019 TUS ve STS Tıp Temel Soru Kitapçığı Yayımlandı mı?

Ağustos 2018 tarihinde uygulanan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2018-TUS Sonbahar Dönemi) ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavının (2018-STS Tıp Doktorluğu Sonbahar Dönemi), Temel Soru Kitapçıkları, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden Ağustos 2018 tarihinde saat 12:45’den itibaren erişime açılacaktır. Sınava başvuran adaylar 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

2018-TUS Sonbahar Dönemi ve 2018-STS Tıp Doktorluğu Sonbahar Dönemi Sınavının Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarı (% 10) aşağıdaki bağlantıdan erişime açılmıştır.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

2018-TUS (Sonbahar Dönemi) ve 2018-STS Tıp Doktorluğu (Sonbahar Dönemi )Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı (% 10)

Kategori: DUS ve TUS

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com