2018 YKS Sayısal Bilgilerini Görmek için Tıklayın – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Ocak 2021

2018 YKS Sayısal Bilgilerini Görmek için Tıklayın – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Ocak 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

2018 YKS Sayısal Bilgilerini Görmek için Tıklayın

2018 YKS Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

2018 yılı YKS Sonuçlarına ait sayısal veriler detaylı bir şekilde takvim2019.com’da olacak.2018 YKS Sonuçları açıklandığı anda ait sayısal bilgilerini tüm ayrıntılarıyla sayfamızda görebileceksiniz.

Merakla beklenen YKS sonuçları açıklandı. Sayısal verilere göre başarı ortalaması arttı.Haziran da 2 milyondan fazla adayın katılımıyla ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YKS) sonuçları açıklandı. ÖSYM’nin yayınladığı sayısal verilere göre; başarı ortalaması tüm testlerde geçen yıla göre yükselmiş durumda. Bunda soruların bu yıl kolay olmasının katkısı büyük.

2018-YKS Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler Tıkla Öğren

2018-YKS Sonuçlarının Açıklanması

2018-Yükseköğretime Geçiş Sınavına giren adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile https://sonuc.osym.gov.tr adresinden sonuçlarını öğrenebilirler.

YKS’de uygulanan testlere verilen cevaplar, her test için ayrı ayrı değerlendirmeye alınacak. Adayların Türkçe, sosyal bilimler, temel matematik ve fen bilimleri testlerinden her biri için birer standart puanı hesaplanacak. ÖSYM, sınav sonuçlarını Haziran’a-da açıklayacak. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecek. Adaylar YGS sonuçlarını, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet adresinden, SMS ve mobil uygulamalarından öğrenebilecek.

Kategori: Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com