2018 YDS Başvuruları Ne Zaman Sona Eriyor?2018 YDS Sonbahar Dönemi başvuruları Temmuz 2018 itibarı ile başladı. YDS başvuruları ne zaman sona erecek? ÖSYM YDS Başvuru kılavuzu ve bilgileri sayfamızda.

YDS Başvuru Kılavuzu İndirmek için Tıklayınız

YDS Başvuru İşlemleri için Tıklayınız

2018 yılının sonbahar dönemi Yabancı Dil Sınavı (YDS) Sonbahar dönemi başvuruları başladı. YDS Başvurusu Nasıl yapılır. Temmuz - Ağustos 2018 tarihi arasında yapılacak olan başvuruların belirtilen süre içerisinde yapılması gerekiyor. 2018 YDS Sonbahar Dönemi Sınav Başvurusu yapacak olan adayların başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra başvuru ücretlerini ödeyerek başvurularını tamamlamaları isteniyor. 2018 YDS Başvurusu Ne Zaman başlıyor, YDS Başvuru Kılavuzu, 2018 YDS Sonbahar Dönemi Başvuru Kılavuzu ile ile ilgili detaylı bilgi sayfamızda.

YDS SONBAHAR DÖNEMİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR

2018 yılının son bahar dönemi YDS sınavı başvuruları bugün itibarı ile başladı. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı olarak bilinen 2018-YDS Sonbahar Dönemi Sınavı Eylül 2018 tarihinde gerçekleşecek. Sınavın başvuruları Temmuz - Ağustos 2018 tarihinde yapılacak. YDS Sınavına başvuracak adaylar Başvuru Kılavuzu ve Aday Başvuru Formuna ÖSYM’nin (http://www.osym.gov.tr) adresinden ulaşabilecekler. ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre, YDS Başvuru Kılavuzu dağıtımı ve satışı yapılmayacak. YDS Başvuru Kılavuzunda; başvuru, sınav, değerlendirme, sınav sonuçlarının kurumlarca kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Sınava başvuracak olan adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

YDS SONBAHAR DÖNEMİ BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTECEK

2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Sonbahar Dönemi başvuruları bugün başladı. Temmuz’da uygulanacak sınav için başvurular Ağustos 2018’de sona erecek.

YDS BAŞVURU ÜCRETİ HANGİ BANKAYA NE KADAR YATACAK

2018 YDS'ye girmek isteyen adayların başvuru yapmadan önce bankaya YDS başvuru ücretini yatırmaları gerekiyor.. Peki YDS başvuru ücreti hangi bankaya ne kadar yatırılacak ? ÖSYM YDS başvuru parası hangi bankaya yatırılacak.

Eylül 2018 tarihinde yapılacak olan YDS Sınavları için başvurular Temmuz - Ağustos 2018'de alınacak 2018 YDS'ye girmek isteyen adaylar başvuru ücreti olarak bankaya para yatıracaklardır.Eylül 2018'de yapılacak olan sınavın ücretini yayınlanan kılavuzda bildirilmiştir.