2018 EKPSS İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları ?2018 EKPSS İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

2018-EKPSS İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları Açıklandığı Anda takvim2019.com'dan Erişim Sağlayabileceksiniz.

EKPSS 2018/1 memur atamaları için tercihler 8 ile 16 Mart tarihleri arasında alınmış, tercihler de 4 Nisan 2018'de de EKPSS tercih sonuçları açıklanmıştı. Şimdi sırada EKPSS 2018/2 engelli memur alımı var.

Engelli kamu personeli alımı kapsamında Devlet Personel Başkanlığı EKPSS 2018/2 için kadro taleplerini toplamaya başladı. Tüm kamu kurum ve kuruluşları 31 Ekim’e kadar taleplerini iletecekle Kaynak: EKPSS 2018/2 İle 2500 Engelli Memur Alımı Kadro Talepleri Alınmaya Başladı

2018-EKPSS İle Engelli Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, engelli memur yerleştirme işlemleri tamamlandığı anda tüm detayları sayfamızda bulabileceksiniz.

Temmuz 2018 tarihleri arasında alınan Engelli Memur Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçlarına göre yapılan yerleştirme sonuçları,ÖSYM'nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirilen adaylar, atamaya ilişkin ayrıntılı bilgiyi yerleştikleri kurumdan edinmelidir.

Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

Kategori: EKPSS Sınavı