2017 YGS Coğrafya Soruları ve Cevapları – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Ocak 2021

2017 YGS Coğrafya Soruları ve Cevapları – Yükseköğretim Kurumları Sınavı | Ocak 2021 .articles {text-transform:capitalize}img {max-width: 90%}

Öğrenci yardımı

2017 YGS Coğrafya Soruları ve Cevapları

YGS Coğrafya Soruları, Mart 2017 Pazar saat 10.00’da yapılacak olan YGS sınavından hemen sonra burada yayınlanacaktır.

2017-YGS Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Tıkla İndir

2016-YGS Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Tıkla İndir

YGS Coğrafya soruları ve cevapları 2017 ÖSYM tarafından açıklandı. YGS Coğrafya soruları ve cevap anahtarı ÖSYM’yle birlikte takvim2019.com’da.

YGS 2017’nin en önemli testi YGS Coğrafya soruları ve cevapları ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi’nden açıklanıyor. YGS Coğrafya soruları ve cevap anahtarı 2017 ais.osym.gov.tr’de.

daylar YGS 2017 Coğrafya soruları ve cevaplarına TC Kimlik Numaraları ve ÖSYM Aday Şifreleri’yle ais.osym.gov.tr’den ulaşabilirler.

YGS ÖSYM ADAY ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPABİLİRİM?

YGS sorularını görmek için ÖSYM’den aldığınız aday şifrenize ihtiyacınız var. Ancak bu şifreyi unuttuysanız ya da kaybettiyseniz paniklemeyin.Bunun için ÖSYM’nin sitesine girerek ais.osym.gov.tr’den adresinden şifrenizi ücretsiz olarak yeniden alabilirsiniz. Siteye girdikten sonra “Şifremi Unuttum” alanına girerek yöneltilen soruları doğru yanıtlamanız gerekiyor.

Eğer internet ortamından şifre almayı başaramazsanız ÖSYM sınav koordinatörlüklerine veya YGS’de başvuru merkezi olarak görev yapan yetkilendirimliş başvuru merkezlerine geçirli nüfus cüzdanı veya pasaportunuzla şahsen başvurabilirsiniz. Bu merkezleri ÖSYM’nin internet sitesinden edinebilirsiniz. Unutmayın sizden başkası sizin adınıza şifre alamaz.

Kategori: Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Popüler gönderiler

Kategoriler

Diğer Makaleler

Copyright © document.write(new Date().getFullYear()); Tüm hakları Saklıdır | antalyayeniiklim.com